Bez Kanału z ważnym charytatywnym apelem!

Bez Kanału z ważnym charytatywnym apelem!

Na kanale Bez Kanału pojawił się nietypowy odcinek, inny od poprzednich materiałów. Twórcy przedstawili swoim widzom dwuipółletniego Dawida, który walczy teraz o życie. YouTuberzy apelują o pomoc dla chłopczyka i starają się pomóc mu w zbiórce ogromnej kwoty. 


Dawid zmaga się z niebezpieczną wadą serca oraz płuc. Znaczne nadciśnienie płucne, niedrożne tętniczki oraz słabnące serce są dla niego wyrokiem. Jedyna nadzieja na ocalenie życia Dawida to kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych, na którą potrzeba zebrać ponad 5 milionów złotych. Ta gigantyczna suma zebrana musi zostać jak najszybciej, aby zatrzymać postęp choroby. Aktualnie na koncie Dawida znajduje się ponad 2,3 miliony złotych, jednak do zebrania wciąż pozostaje reszta pieniędzy. Link do zbiórki oraz dodatkowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat sprawy Dawida, to koniecznie obejrzyjcie także materiał stworzony przez twórców Bez Kanału. YouTuberzy postanowili przekazać cały zysk z odcinka na rzecz chłopca.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.