Bez Kanału rozdaje pieniądze w konkursie

Bez Kanału rozdaje pieniądze w konkursie

Panowie z Bez Kanału postanowili zorganizować ciekawy, kreatywny konkurs, który jest wynikiem dość przykrego wydarzenia.


Do wygrania w konkursie jest 100 złotych. Ktoś powie, że dużo, a ktoś inny powie, że mało. Idea jest jednak taka, że twórcy kiedyś zostali "okradzeni" przez swoich widzów, którzy zabrali im pieniądze z karty, której dane przez przypadek ujawnili.

Teraz przewrotnie panowie  chcą wykorzystać kartę, którą wygrali w loterii Ptasiego Mleczka i chcą, żeby ich widzowie zabrali im pieniądze z tej karty. Aby tego dokonać, trzeba znać zapisane na niej numery, które będą pojawiać się na ich zdjęciach w social mediach.



Warto więc obserwować ich kanały, bo tak naprawdę każdy może uzyskać dostęp do karty o wartości 100 złotych i wykorzystać ją w dowolny sposób. Warunkiem jednak jest jej elektroniczne wykorzystanie. Kto pierwszy ten lepszy, a więc wypatrujcie numerów na Instagramie Bez Kanału, Instagramie Projekt Ink oraz Facebooku Bez Kanału. Powodzenia!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.