"Bez Kanału" robi eksperyment na algorytmy YouTube!

W ciągu ostatnich miesięcy o Frizie mówił prawie cały polski YouTube. Youtuberem interesowała się bardzo duża liczba osób, a jego popularność oraz liczba subskrypcji cały czas rosły. Twórcy kanału Bez Kanału postanowili sprawdzić czy uda im się wypromować stworzony przez nich film, właśnie przez umieszczenie wizerunku Friza oraz wykorzystania jego nazwy. 


W ciągu kilku miesięcy materiały Friza osiągnęły niesamowitą popularność, jednak jego ostatnie dni na pewno nie należały do najłatwiejszych. Jeśli nie wiecie, co tak naprawdę stało się w życiu twórcy, to sprawdźcie nasz artykuł na ten temat.

Sprawa związana z Frizem była na tyle popularna, że dużo osób postanowiło wypowiedzieć się na ten temat. Twórcy kanału Bez Kanału postanowili przeprowadzić eksperyment i sprawdzić, czy ich film, który jak sami przyznają, jest słaby i którego treść nie nawiązuje w dużym stopniu do Friza, trafi na kartę na czasie i zdobędzie spore wyświetlenia tylko ze względu na tytuł i wstawkę z udziałem YouTubera. Twórcy chcą w ten sposób zobaczyć, jak działają algorytmy. Już za kilka dni dowiemy się czy "wykorzystanie" Friza przyniesie ich materiałowi sukces.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.