Tak zrobisz

Tak zrobisz "Best nine 2018" na Instagramie!

Zbliża się koniec 2018 roku. Nadszedł zatem czas, aby podsumować cały bieżący rok na naszych mediach społecznościowych. Strona o nazwie "Best nine 2018"ułatwi nam to zadanie. Zobaczcie jak z niej skorzystać!


Jak wiadomo, zdjęcia to jeden z najlepszych sposobów na utrwalanie wspomnień. Wrzucając je na Instagrama sprawimy, że zobaczyć je będą mogli zarówno nasi znajomi, jak i większe grono osób. Dzięki "Best nine 2018" możemy zebrać 9 fotografii, które osiągnęły największą popularność na naszym koncie na Instagramie.

Na profilach wielu znanych internetowych twórców możemy w ostatnim czasie zobaczyć charakterystyczne posty z wybranymi 9 fotografiami. Część osób zapewne również chciałaby móc stworzyć takie podsumowanie dla siebie. Okazuje się, że nie jest to wcale trudne i nie wymaga od nas prześledzenia wyników wszystkich publikowanych przez nas zdjęć.

Wystarczy wejść na stronę "2018 best nine", na którą dostaniecie się, klikając tutaj, i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Najpierw musimy wpisać nazwę naszego konta do okienka z napisem "Instagram ID". Warto wspomnieć, że chodzi tu dane z zakładki "Nazwa konta", a nie tej, gdzie podajemy imię i nazwisko. Następnie musimy kliknąć przycisk "GET" i dać stronie chwilę na przetworzenie danych. Czas oczekiwania zwykle to kilka do kilkunastu sekund, jednak jeżeli na profilu mamy kilka tysięcy fotografii, może to potrwać chwilę dłużej. Gdy proces tworzenia "best nine" się zakończy, dostaniemy możliwość wyboru, między wyłącznie zdjęciami bez krótkiego podsumowania lub tę, w której dowiemy się, ile łącznie serduszek zostawiono pod naszymi postami w tym roku.Dzięki tej funkcji nie tylko będziemy mogli pochwalić się wynikami przed obserwującymi, lecz również zobaczyć, jakie posty najbardziej przypadły do gustu osobom, które zdecydowały się kliknąć "follow" na naszym profilu. Warto wyciągnąć z tego wnioski i w przyszłości publikować więcej tych fotografii, pod którymi obserwujący chętniej zostawiają serduszko. Funkcja ta umożliwia również stworzenie zestawienia dla innych kont, które nas interesują. Dzięki temu możemy dowiedzieć się między innymi, że Blowkowi udało się w tym roku zgromadzić ponad 10 milionów serduszek, a najczęściej lubiana fotografia Marcina Malczyńskiego pochodzi z gali Fame MMA, na której jego brat Dawid wygrał walkę.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO ZESTAWIENIA "BEST NINE 2018" CZOŁOWYCH POLSKICH YOUTUBERÓW!


Na stronie generatora znajdziemy również kilka zestawień z popularnych kont na Instagramie, takich jak to Roberta Lewandowskiego, jego żony Anny, czy Anji Rubik.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl