Kandydat na prezydenta USA obiecuje nauczyć się grać w Minecrafta

Kandydat na prezydenta USA obiecuje nauczyć się grać w Minecrafta

Na dosyć nietypowy sposób prowadzenia kampanii wyborczej zdecydował się Bernie Sanders, czyli jeden z zadeklarowanych kandydatów na prezydenta USA. Przedstawiciel partii demokratycznej obiecał zagrać w Minecrafta, pod warunkiem, że opublikowany przez niego post na TikToku zdobędzie ponad 6 000 000 odsłon. 


Trzeba przyznać, że polityk znalazł sobie dosyć nietypowy sposób na dotarcie do młodych wyborców. Wyżej wspomniany post na TikTok'u został opublikowany na jego oficjalnym koncie i jest zarazem niecodziennym spotem, w którym przedstawione są główne obietnice wyborcze, w tym podwyższenie płacy minimalnej, czy darmowa opieka medyczna, które Sanders ma w zamiarze zrealizować jako prezydent. Omawiany materiał możecie zobaczyć poniżej:
@bernieIf this gets 6 million views, Bernie will learn how to play Minecraft ##foryou. ##bernie2020 (Submission by @luacrio7642)♬ original sound - bernie
PR'owcy kandydata z pewnością próbują dotrzeć w ten sposób do młodej części wyborców. Obietnica złożona w opisie posta może wcale nie być gołosłowna, bowiem Bernie Sanders ma już założone konto na twitchu. Póki co puste, ale kto wie...

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.