BEKSY vs. SZPARAGI inaczej, czy tak samo?

BEKSY vs. SZPARAGI inaczej, czy tak samo?

Dwa żeńskie kanały YouTube o podobnych treściach, jednak czy są takie same? Czy wypełniły lukę na polskim YouTube?


Szparagi mają ponad 500 tysięcy subów, Beksy trochę ponad 300 tysięcy. Oba kanały prowadzą młode dziewczyny, które pokazują jak duży dystans mają do swojej płci, ale też do społeczeństwa w jakim żyją. W swoich filmikach odgrywają scenki, z którymi borykamy się każdego dnia. Kłopoty w związkach, z koleżanką, chłopakiem, w domu, w szkole. Jednak nie kojarzy się to negatywnie, a wręcz przyjemnie ogląda.SZAPARAGI


Dziewczyny zaczęły od prostych formatów, a idzie im coraz lepiej, filmiki są bardziej profesjonalne, tematy się nie kończą, bo czerpią z tego co spotyka je naprawdę, czego doświadczają. Podkreślić trzeba, że trampoliną dla Szparagów był udział w odcinkach AbstrachujeTV. Już na samym początku chłopaki wyczuli potencjał w tym kanale.


Najwięcej wyświetleń:
BEKSY


Również mają podobne podejście do tematu, są jednak młodym kanałem, bo od niespełna pól roku na YouTube. Ale robią to równie profesjonalnie. Beksy skorzystały z pomocy Abstrachuje i najpierw to właśnie z nimi nagrywały. Robert z kanału chłopaków do dziś występuję gościnnie w ich odcinkach. Może to właśnie dzięki temu crossowi tak szybko osiągnęły tyle subów.


Najwięcej wyświetleń:
Może oglądacie regularnie te kanały i widzicie podobieństwa, różnice? Jeśli tak to jakie?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.