Beksy parodiują siostry Godlewskie i śpiewają lepiej od nich

Beksy parodiują siostry Godlewskie i śpiewają lepiej od nich

Piosenka "Tak to my" sióstr Godlewskich stała się ostatnio bardzo znana wśród widzów polskiego YouTube'a. Niestety, nie stało się to dzięki jej wspaniałej jakości, lecz przez falę krytyki z powodu słabego wykonania. Wielu YouTuberów wypowiedziało już się na temat tego utworu, a nawet powstała niesamowita parodia w wykonaniu BEKS.


Przeróbka nosi tytuł "KUJONKI - TAK TO MY", a cała piosenka odnosi się do nauki. Jest to przeciwieństwo oryginalnej wersji, której tekst odnosi się do piękna i popularności sióstr. Parodia jest obecnie na 21. miejscu w karcie Na czasie, ale bardzo prawdopodobne, że zajmie jeszcze wyższą pozycję. Co ciekawe, przeróbka została o wiele lepiej przyjęta, niż oryginał. Pomimo czterokrotnie mniejszej liczby wyświetleń, BEKSY mają 44 tysiące łapek w górę i tylko tysiąc w dół, a siostry Godlewskie tylko 14 tysięcy łapek w górę i aż 110 tysięcy w dół.

Poniżej możecie obejrzeć wspomnianą parodię:


W komentarzach można dostrzec, że większość opinii jest pozytywna. Najczęściej powtarzana brzmi, że parodia jest znacznie lepsza, niż oryginalny utwór sióstr. Biorąc pod uwagę, że jest to przeróbka, BEKSY naprawdę się popisały i stworzyły doskonałe dzieło wyśmiewające oryginalne autorki. Bezpośrednio do nich odnosi się ostatnie zdanie piosenki - "Nie uczysz się, skończysz jak Godlewskie", które wyśmiewa prymitywne podejście sióstr do życia, zakładające, że najważniejszy jest wygląd.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl