Znany raper w MaturaToBzdura nie znał odpowiedzi na proste pytanie

Znany raper w MaturaToBzdura nie znał odpowiedzi na proste pytanie

Chociaż ostatni odcinek MaturaToBzdura skupiał się na pytaniach z matematyki i języka polskiego, czyli najbardziej podstawowych przedmiotów szkolnych, to nie obyło się bez sporych niespodzianek. Największą z nich okazał się Bedoes, reprezentant popularnej SB Maffiji.


Wydawałoby się, że Bedoes powinien bez problemu poradzić sobie z pytaniami Adama Drzewickiego, twórcy i prowadzącego kanał MaturaToBzdura. Raper w końcu sam sobie pisze teksty, do czego potrzebne są pewne zdolności. O ile z pytaniami z języka polskiego raper większych problemów nie miał, tak zapytany o tabliczkę mnożenia i działanie 6x6 stwierdził, że "to jest najgorsze". Zobaczcie, ile ze szkoły zapamiętał Bedoes:Skontaktowaliśmy się z Adamem Drzewickim, aby zapytać go o to, jak Bedoes trafił do odcinka:
Trafiliśmy na Bedoesa, nagrywając odcinek w Gdańsku. Na początku wywiadu powiedział nam, że jest raperem, natomiast my nie śledzimy młodego polskiego rapu, więc przyjęliśmy to z przymrużeniem oka, gdyż już wiele osób chwaliło się, że jest raperami lub muzykami. Cieszymy się, że Bedoes ma do siebie dystans. Wystąpił w odcinku, a nawet zażartował sobie z tego na swoim fanpage'u, szacunek!

Raper rzeczywiście wykazał się wielkim dystansem do siebie, bo swój występ skwitował sarkastycznym ogłoszeniem o tym, że już niedługo będzie udzielał korepetycji. Warto zaznaczyć, że Borys zakończył swoją edukację bez matury w szkole średniej. Mimo to odniósł on duży sukces i pokazał, że każdy może coś osiągnąć w życiu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.