Bedoes użyczył głosu postaci w League of Legends!

Bedoes użyczył głosu postaci w League of Legends!

Riot Games, czyli firma odpowiedzialna za League of Legends, jest świeżo po ogłoszeniu wielu dużych projektów związanych z 10-leciem swojej gry. Deweloperzy starają się jednak nie zwalniać tempa i na chwilę po obdarowaniu graczy wieloma rocznicowymi niespodziankami zapowiadają pojawienie się w grze kolejnego zespołu muzycznego, będącego serią skórek do postaci. 


Serie skórek w League of Legends wychodzą maksymalnie kilka razy do roku, a ich tematyka może być bardzo zróżnicowana. Jeszcze rzadszym zjawiskiem w grze, jest wypuszczenie zestawu skórek i stworzenie z nich zespołu muzycznego. Z czymś takim gracze mieli do czynienia już niejednokrotnie przy okazji skórek z serii Pentakill czy niezwykle udanego K/DA, a dwa dni temu dostaliśmy pierwszy zwiastun zespołu True Damage:W skład tej serii skinów wchodzić będą Yasuo, Akali, Senna, Ekko i Qiyana. Najciekawsze rewelację związane są z ostatnią dwójką championów. Jak mogliśmy dowiedzieć się za pośrednictwem League of Legends - Polska, głosu dla Ekko w polskojęzycznej wersji gry udzielił znany polski raper -Bedoes!Zobaczcie sami nagranie, na którym możecie usłyszeć większość wstawek, których udzielił raper:Qiyana zaś dostanie wyjątkowo prestiżową skórkę, ponieważ przygotowaną we współpracy z luksusową marką Louis Vuitton, z która Riot Games podpisało w tym roku tajemniczy kontrakt. Splash Art owego skina możecie zobaczyć poniżej:


avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.