Bedoes odpowiedział na oskarżenia Daniela Magicala

Bedoes odpowiedział na oskarżenia Daniela Magicala

Daniel Magical wraca do formy po walce z Rafonixem, z którym zmierzył się na gali Fame MMA. Nie oznacza to tylko tego, że jego noga przechodzi kurację, ale także to, że Daniel znowu stał się bardziej  zaczepny. Przekonał się o tym Bedoes, który skomentował zaczepki toruńskiego streamera.


Daniel podczas jednego ze swoich ostatnich streamów skrytykował Bedoesa tuż po tym, jak ten na swoim streamie stwierdził, że to, co dzieje się u Magicala jest "smutne" i jest to zupełnie inny świat. Raper nie skupił się na bezpośredniej krytyce Daniela, ale na sytuacji, która ma miejsce na Urzędniczej.Daniel po słowach Bedoesa postanowił nie zostawić na nim suchej nitki i powiedział, że jest on "pionkiem muzycznym", że pojawia się na streamach u Rafonixa - czego raper nie robi oraz że Młody Borek zobaczył w streamach biznes.

Bydgoski raper nie mógł pozostawić tych inwektyw bez odpowiedzi. Najpierw sparodiował on zachowanie Daniela, a później powiedział, że nie był na streamie Rafonixa, że nie będzie rozmawiał z nim o pieniądzach oraz nazwał go "żulem" i nawet nie wie, jak miałby się na nim wybijać.Bedoes spróbował oprócz tego przekonać Daniela, żeby ten się przyznał do patologii, którą prezentuje na swoich streamach i nie próbował jej ukrywać. Wspomniał on o rachunku sumienia, który przydałby się Magicalowi, żeby nareszcie spojrzał prawdzie w oczy.

Ze słowami Bedoesa na temat Daniela można się zgadzać lub nie, natomiast trzeba przyznać, że ostatecznie spróbował on przekazać toruńskiemu streamerowi coś więcej, niż tylko słowa krytyki.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.