YouTuber Bartek Usa parodiuje Maffashion. Blogerka odpowiada!

YouTuber Bartek Usa parodiuje Maffashion. Blogerka odpowiada!

Kilka dni temu, jeden z YouTuberów - Bartek Usa, podjął się sparodiowania jednego z instagramowych zdjęć Maffashion. Jego żart mocno przypadł do gustu jego obserwatorom i doczekał się nawet odpowiedzi blogerki.


To zdjęcie zrobione w Vitkacu w Warszawie zostało opublikowane przez Julię ponad 12 tygodni temu. Nie wyróżnia się ono niczym szczególnie na tle innych zdjęć blogerki, jednak z jakiegoś powodu, właśnie ono zostało wybrane przez Bartka do świetnej parodii.#OOTD #night @marksandspencer #blazer #jacket @topshop #shoes #choker @simiclothes #skirt @gaba_hair 💋 SNAPCHAT MAFFASHION


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)


Bartek Usa od kilku lat publikuje na swoim YouTubowym kanale treści humorystyczne, a dokładniej mówiąc, coś w rodzaju pranków ulicznych polegających na zadawaniu nieznajomym przechodniom niewygodnych pytań. Najpopularniejszy film na jego kanale możecie zobaczyć poniżej:Na swoim poprzednim zdjęciu na instagramie, ofiarą Bartka padła Magda Gessler, jednak to właśnie cover stylizacji Maff bardziej rozniósł się po sieci. Sami zobaczcie dlaczego:
Trzeba przyznać, że zdjęcie bardzo przypomina oryginał co doceniła sama Maffashion wspominając o nim wczoraj na swoim facebook'owym fanpage'u. Dodany przez nią #youmademyday wiele mówi o tym, jak Julii spodobał się pomysł Bartka.


A wy co sądzicie o tym remake'u? Czy chcielibyście zobaczyć takich więcej w wykonaniu tego twórcy? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl