Bartek USA złapany na Ukrainie - ścigał się z Porsche!

Bartek USA złapany na Ukrainie - ścigał się z Porsche!

Bartek USA - znany ze swoich vlogów i pranków YouTuber, ostatnimi czasy lubi trochę po podróżować. Był już m.in. w Belgii, lecz teraz przyszedł czas na Ukrainę i jej stolicę - Kijów. Tym razem nie było jednak tak ciekawie, bo Bartek został złapany przez policję i zawieziony na komendę...


O co poszło? Trudno dokładnie to stwierdzić, ale z relacji tego YouTubera wynika, że ścigał się on z Porsche Panamerą. Pasażerem Bartka był jego pijany kolega, który postanowił rzucić butelką w auto Ukraińca o ciemnej karnacji, który ścigał ich wcześniej wspominanym Porsche. To prawdopodobnie właśnie dlatego, auto to zostało pozbawione tylnej szyby. Na światłach doszło do kolejnej konfrontacji, w której to Ukrainiec zaczął niszczyć lusterko w samochodzie YouTubera. Wszystkie te wydarzenia miały miejsce niecałą godzinę po przyjeździe Bartka do Kijowa. Nieźle co?


Wszystko to możecie obejrzeć na jego materiale, który rozpoczyna się słowami "To miał być kolejny zwykły wyjazd...":


Chcesz być na bieżąco z tym co dzieje się na YouTube? Koniecznie zalajkuj nas na Facebooku! Jeśli jeszcze tego nie robisz, kliknij tutaj.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.