Barbara Kwarc uderzyła i zwyzywała dziecko. Zdarzenie uwieczniła kamera

Barbara Kwarc uderzyła i zwyzywała dziecko. Zdarzenie uwieczniła kamera

Barbara Kwarc - kultowa postać polskiego internetu - uderzyła oraz zwyzywała dziecko podczas transmisji na żywo. Materiał z zajścia pojawił się na serwisie YouTube.


Zapewne większość użytkowników kojarzy internetowy serial "Baśka Blog", gdzie główną rolę grała Barbara Kwarc (a faktycznie Barbara Rogowska). Materiały z cyklu biły swego czasu rekordy popularności, a ich bohaterka stała się jedną z kultowych person w polskim Internecie.

Sława jednak przeminęła - Barbarę Kwarc kojarzą wszyscy, ale teraz mało kto śledzi jej poczynania w sieci. Kobieta postanowiła o sobie przypomnieć w sposób skandaliczny i dosyć nieświadomy. Podczas transmisji na żywo uderzyła oraz poniżyła dziecko. Jak doszło do zdarzenia?

Na facebookowym profilu "influencerki" rozpoczęto stream z topienia Marzanny - staropolskiego obrzędu żegnającego w sposób symboliczny zimę. Barbarze towarzyszyła gromadka dzieci oraz opiekunka.

Jedna z dziewczynek zdecydowała się odezwać, na co kobieta zareagowała gniewem. Uderzyła ją oraz nazwała "pierdolonym wieśniakiem". Osoba trzymająca dziecko w żaden sposób nie zareagowała na zdarzenie.

Prowadząca transmisję kobieta również nie zdecydowała się na powstrzymanie Barbary. Zaśmiała się tylko i powiedziała, że całość jest transmitowana na żywo. Materiał trafił na YouTube, gdzie szybko zdobył zainteresowanie internautów.Natychmiast posypały się negatywne opinie - kilka przykładów znajdziecie poniżej:
"I tak jak Baśka była kochana przez setki tysięcy widzów w swoich latach świetności na swoim blogu, tak właśnie ta sympatia do niej została zniszczona po tym co zostało tu zaprezentowane. Nie wiem co jest bardziej przerażajace, sama Baśka w furii z przekleństwami przy dzieciach, brak rekacji rodzica, czy śmiech kamerzystki ? Koszmar."

"Straciłem respekt do niej"

"Lata temu moja koleżanka pokazała mi filmik z tą kobietą, tylko nie wiedziałam co jej się w tej kobiecie podoba? Obrzydliwe zachowanie., ogólnie zły człowiek."

Nie da się ukryć, że Barbara Kwarc raczej nie zostanie na nowo pokochana przez "internet". Nie wiadomo też czy kobietę spotkają konsekwencje za ten czyn. Pojawiają się głosy o zgłoszeniu incydentu do Rzecznika Praw Dziecka.

 

Co sądzicie o zachowaniu Barbary Kwarc? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.