"Babcia na czasie" - ważny film z okazji Dnia Babci

Reżyser Życia nie raz przedstawiał nam różne mocne filmy poruszające ważne problemy współczesnego świata. Podobny film trafił na jego kanał także i dziś z okazji Dnia Babci. O co dokładnie chodzi?


Film purusza bardzo ważną kwestię relacji na linii wnuczek - babcia i tego jak ta druga strona bardzo zabiega o czas i uwagę nie tylko od święta, ale i  generalnie chce by na co dzień wnuczek częściej odzywał się do niej. Niestety w szybkim tempie współczesnego świata często zapomina się o najstarszych członkach rodziny co finalnie może skutkować bardzo przykrymi sytuacjami.

W filmie prócz aktorów możemy zobaczyć także gościnny udział innych twórców znanych z polskiej sceny YouTube jak Boxdel, Poszukiwacz czy Cyber Marian, który z resztą udostępniając ten film na swoim Facebooku zaznaczył, że w dniu dzisiejszym Z okazji Dnia Babci lepszego filmu dzisiaj nie znajdziecie.Podobne głosy możemy usłyszeć także w komentarzach pod filmem:
Popłakałam się. Jak ty to robisz? Piękny film. ❤

Niestety ludzie dopiero odczuwają tęsknotę wtedy gdy już kogoś braknie w naszym życiu. Dlatego ,,spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą."

Zatkało mnie.. Wspaniale wymyślony i zrealizowany materiał.

Również i my zachęcamy by zarówno w tym szczególnym dniu jak i każdego innego poświęcić więcej uwagi naszym babciom i dziadkom. Z tego miejsca oczywiście dołączamy się również do wszystkich życzeń, które płyną w ich kierunku. Niech żyją nam 100 lat!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.