Wielka awaria PSN - konsole PlayStation bez dostępu do sieci

Wielka awaria PSN - konsole PlayStation bez dostępu do sieci

Ta informacja zdecydowanie nie ucieszy posiadaczy konsoli PlayStation. Od kilkudziesięciu minut, usługa Sony - PlayStation Network, umożliwiająca pobieranie gier oraz prowadzenie rozgrywek multiplayer nie działa. Co jest tego powodem?


Weekend właśnie się rozpoczął i mimo tego, że każdy z nas ma więcej wolnego czasu na zagranie w ulubioną produkcję ze znajomymi, możemy natrafić na niemałe problemy. Już od jakiegoś czasu PlayStation Network, obsługujące konsole Sony takie jak PS3, PS4 czy PS Vita, zmagał się z drobnymi awariami. To jednak dziś, chwilę po godzinie 18:00, użytkownicy masowo zaczęli zgłaszać występujące błędy, a większość z nich nie została do tej pory naprawiona...


Oto lista usług Sony z największymi problemami:
Na ten moment nie wiadomo co jest przyczyną awarii PSN. Sony informuje graczy aby uzbroili się oni w cierpliwość gdyż trwają pracę nad przywróceniem poprawnego działania usługi. Jeśli mieliście dziś w planach wieczorną rozgrywkę na konsoli Playstation, zachęcamy was do obserwowania strony z bieżącym statusem usługi. Z informacji udostępnianych na Twitterze wynika, że coraz większej ilości graczy PSN zaczyna działać poprawnie.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.