Nocna awaria subskrypcji YouTuberów!

Nocna awaria subskrypcji YouTuberów!

Jeśli ktoś nie wierzy, że w nocy dzieją się straszne rzeczy, to niech wejdzie na Socialblade'a i poszpera w nim w statystykach wybranych kanałów. Awaria subskrypcji nastąpiła po raz kolejny! 


Na wstępie uspokajamy - sytuacja jest już opanowana. Zeszła noc była jednak pełna wrażeń - dla jednych pozytywnych, a dla innych wręcz przeciwnie, jednak w efekcie nic strasznego się nie stało, bo wszystko jest już w normie.

Chodzi o to, że w nocy niektórzy twórcy mieli ogromne spadki lub wzrosty subskrypcji. Od przybytku "subów" podobno głowa nie boli, to jednak strata o ponad 190 tysięcy może okazać się bardzo bolesna. W takiej sytuacji znalazł się m.in. kanał VideoTesty, który na jakiś czas stracił praktycznie wszystkie swoje subskrypcje:"Poszkodowany" został także Jack Gadovsky, któremu według poniższego zdjęcia, pozostały w nocy zaledwie 744 subskrypcje:Vonsky Channel natomiast zanotował zastrzyk subskrypcji i w kilka chwil podwoił ich liczbę na swoim kanale. Niedługo później musiał jednak powrócić do normalnego stanu rzeczy, ale... co się odwlecze to nie uciecze!Na całe szczęście sytuacja została szybko opanowana przez YouTube i wszystko wskazuje na to, że liczniki wróciły już do stanów sprzed nocnej awarii. Powtórzymy raz jeszcze, że nie była ona w żadnym wypadku tak duża, jak ta ze znikającymi subskrypcjami z lutego 2017 roku. Do tej pory nie otrzymaliśmy jednak żadnego oficjalnego stanowiska YouTube w dzisiejszej sprawie i to mimo tego, że dotyczyła ona kont na całym świecie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.