Facebook ponownie padł ofiarą poważnej awarii!

Facebook ponownie padł ofiarą poważnej awarii!

Pod koniec wakacji wielu użytkowników na świecie mogło doświadczyć problemów z dostępem do portalu jakim jest Facebook czy Instagram. Taki stan rzeczy spowodowany był poważną awarią serwerów - podobna sytuacja ma miejsce również teraz.


Od ponad dwóch godzin setki tysięcy użytkowników skarżą się na chociażby niemożność zalogowania się do swojego konta, pisania wiadomości, przeglądania postów, czytania i pisania komentarzy czy oglądania filmów na Facebooku i Instagramie. Awaria ta objęła swoim zasięgiem praktycznie większość Europy.Jak na razie zarząd firmy nie skomentował tej sytuacji więc nie do końca wiemy, co jest powodem takich problemów. Wiadomo jednak o zastrzeżeniach użytkowników względem Messengera oraz Tindera, co może sugerować na problemy w chmurach, na których te usługi są oparte.

Występują u Was wymienione wyżej problemy? Piszcie!


Źródło: downdetector.pl


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.