Film Avengers: Infinity War coraz bliżej!

Film Avengers: Infinity War coraz bliżej!

Szykowany hit Marvela, film Avengers: Infinity War zbliża się wielkimi krokami. Bez wątpienia wiemy już znacznie więcej niż jeszcze parę miesięcy temu, tym bardziej, że w sieci pojawił się właśnie kolejny, prawdopodobnie finałowy już zwiastun kolejnej superprodukcji z ulubionymi bohaterami w rolach głównych. Z miejsca stał się on hitem sieci. A czy wy widzieliście już ten trailer?


26 kwietnia dla wielu jest jedną z najważniejszych kinowych dat tego roku i już od dawna zakreślony jest w kalendarzu. W końcu nie ma co ukrywać - filmowe uniwersum Marvela cieszy się naprawdę dużą popularnością wśród fanów na całym świecie. Potwierdzają to tylko zasięgi kolejnych zwiastunów filmu i ogromne liczby jakie generują. Niech o sile marketingowej tego tytułu zaświadczy chociażby fakt, że spot pojawił się także podczas niedawnego Superbawl. Obecnie najnowszy trailer na YouTube został wyświetlony prawie 7 milionów razy, a przecież od jego premiery minęło ledwie parę godzin! Niewykluczone, że materiał ten z czasem zdetronizuje inny zwiastun tego samego filmu, który jest najpopularniejszym filmem na youtube'owym kanale Marvel Entertainment. Jak do tej pory rekordzista osiągnął ponad 152 miliony wyświetleń.

Wielu zastanawia się w którą stronę powędruje kinowe uniwersum po wspomnianym filmie. Poświeciliśmy już nawet temu specjalny artykuł. Czegokolwiek najnowszy film by nie przyniósł, pewne jest jedno - w kwietniu będzie on pewnym kandydatem do tematu numer jeden w filmowym świecie kina superhero jak i rozrywkowego w ogóle.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.