Australijczyk ogląda hity polskiego internetu

Australijczyk ogląda hity polskiego internetu

Polski internet jest kopalnią rozmaitych dziwnych filmów, które z powodu swojej głupoty zdobyły wielką popularność. oczywiście Nie różni się w tym przypadku zbyt wiele od wirtualnego dorobku reszty Świata. Jednak czy chociaż raz nie zastanawialiście się jak ktoś zza granicy zareagowałby na hity polskiego internetu?


JET Crew to kanał prowadzony przez dwóch zabawnych chłopaków. Jeden z nich to Frosty, który jest Australijczykiem, a drugi to Tommy, który również mieszka w Australii, ale pochodzi z Polski. Jego rodzice wyemigrowali tam kiedy był dzieckiem. Jest to jednak kanał wyjątkowy i mimo, że wszystkie filmy są w języku angielskim, to wiele z nich ma polski tytuł. Tematyka kanału również obraca się wokół naszego kraju i w prawie każdym materiale, możemy zobaczyć jak Frosty zderza się z polską rzeczywistością.

jet-crew-1

Nagrali już wiele filmów poświęconych polskiemu słownictwu, gdzie Frosty musiał stawić czoła łamańcom językowym i różnym dziwnym słowom z naszego ojczystego języka. Jednak nie miał wcześniej jeszcze do czynienia z hitami polskiego Internetu.

 Jedno jest pewne, długo tego spotkania nie zapomni. Po zobaczeniu kilku głupich filmów obejrzał też promujący Polskę materiał, w którym stwierdził, że nasz kraj jest piękny. Dlatego też, pozostaje nam mieć nadzieję, że pomimo zanurzenia się w otchłani polskiego Internetu nie zniechęcił się do naszej ojczyzny i jeszcze kiedyś ją odwiedzi.

jet-crew-2

Jednym z filmów, które oglądał wspólnie z Tommym, były doskonale wszystkim znane Orki z Majorki stworzone przez Grupę Filmową Darwin. Frosty nie potrafił zrozumieć,  co wspólnego ze sobą mają Jezus i orki, a kiedy zobaczył, jak wielką popularność ma ten materiał w sieci, był bardzo zaskoczony. Jeśli jakimś cudem jeszcze tego nie widzieliście, to powinniście nadrobić zaległości. Jest to przeróbka utworu "Will you be there" autorstwa Michaela Jacksona.

 


A Wy co myślicie o filmie, który nagrali Tommy i Frosty, czy ich reakcja była adekwatna do tego, co zobaczyli? Słyszeliście wcześniej o kanale JET Crew? Koniecznie wyraźcie swoje opinie w komentarzach.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.