Ator wyjaśnia dlaczego nie nagrywa nowych filmów

Ator wyjaśnia dlaczego nie nagrywa nowych filmów

Lipiec powoli dobiega końca, a co za tym idzie prawie połowa wakacji już za nami. Cieszycie się? Pewnie większość z was nie jest zadowolona, bo oznacza to powrót do szkoły, do normalnej codzienności. Za to tych, którzy pracują, wakacje nie obowiązują - chyba, że wezmą urlop. Wolne od obowiązków należy się każdemu, nawet twórcy YouTube.


Wielu internetowych celebrytów postanowiło odpocząć od nagrywania i ilość materiałów na ich kanałach drastycznie zmalała. Do tego grona zalicza się również Krzysztof "Ator" Woźniak. 21 lipca na jego kanał wleciał odcinek informacyjny prosto z Albanii. Wyjaśnia on dlaczego na kanale pojawia się mniej materiałów i omawia co przygotował na swoją nieobecność (niektóre materiały już się ukazały).


Ator w swoim materiale przyznaje, że potrzebował naładować baterie ze względu na życie prywatne jak i zawodowe bo w niektórych vlogach dało się zobaczyć zmęczenie materiału. Coraz częściej mylił się podczas odcinka lub w opisach filmów. Żeby poprawić jakość materiałów postanowił odpocząć co będzie korzystne zarówno dla niego jak i dla jego widzów.


Możemy również dowiedzieć się dlaczego wybór Krzyśka padł właśnie na Albanię. Jak dobrze wszyscy wiemy wczasy w Polsce - szczególnie nad morzem, potrafią być potwornie drogie i o wiele lepiej, a przede wszystkim taniej jest wyjechać za granicę. Jeśli tego jako Polacy byśmy nie chcieli, trzeba przyznać, że jest to smutne, ale prawdziwe. Bardziej popularne kierunki jak Egipt, Turcja i Grecja odpadły na starcie, bo jak sam Ator przyznaje, boi się tych miejsc i wcale mu się nie dziwimy. Albania została mu zaproponowana jako odpowiednie miejsce na wakacje w dzisiejszych czasach.


Zapraszam serdecznie do zapoznania się z filmem, bo warto posłuchać co Krzysztof ma do powiedzenia na temat takich wakacji. Wyjaśnia różnicę pomiędzy popularnymi kierunkami wakacji jak Grecja, a właśnie Albania. Odpowiada także na pytanie dotyczące tego, czy ten bałkański kraj może stanowić alternatywę do popularnych zagranicznych kurortów.
Gdzie spędzacie wakacje? Wybralibyście taką "alternatywę" na spędzenie wakacji? Czy jednak wybralibyście się do bardziej popularnych państw? A może jednak Polska? Dajcie znać w komentarzu.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.