Weronika Truszczynska wypunktowała film Atora

Weronika Truszczynska wypunktowała film Atora

Jakiś czas temu na kanale Atora pojawił się materiał dotyczący rzeczy zakazanych w chinach. Informacje przedstawione w filmie okazały się być jednak w dużej mierze nieprawdziwe. Odpowiedź na materiał Atora postanowiła nagrać Weronika Truszczynska, która skomentowała film twórcy i odniosła się do jego wypowiedzi. 


Weronika postanowiła skomentować wszystkie aspekty, o których w swoim materiale wspomniał Ator. Komentarz rozpoczęła od omówienia sprawy zbanowania iPhone'ów w Chinach. Apple przegrało sprawę w sądzie wniesioną przez inną chińską markę, która oskarżyła amerykańskiego giganta o zastosowanie opracowanych przez nich patentów w poprzedniej wersji systemu. Okazało się więc, że tak naprawdę urządzenie dalej jest w sprzedaży, jednak z najnowszym oprogramowaniem.

YouTuberka poruszyła także sprawę rzekomego zakazania: oglądania Kubusia Pucharka, streamowania, religii oraz plotek na temat gwiazd. Materiał na kanale Atora jest już niedostępny, jednak komentowane fragmenty znajdują się w filmie Weroniki, który możecie obejrzeć poniżej.


23 grudnia na kanale Wideoprezentacje opublikowany został materiał, w którym twórca postanowił wyjaśnić sprawę oraz skierował zarzuty w stronę Weroniki dotyczące jej publikacji. Nie minęła nawet doba, a film Atora zniknął z jego kanału. Trudno powiedzieć co było tego powodem, ale mamy nadzieję, że sprawa została wyjaśniona prywatnie pomiędzy twórcami. O to samo zaapelowała spora część widzów pod materiałem Krzysztofa, zachęcając obie strony do "podania sobie ręki" i odpuszczenia niepotrzebnej wymiany zdań, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło grafiki: kanał YouTube - Weronika Truszczynska

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.