Asystent Google zmienia bieg klasyków filmowych

Asystent Google zmienia bieg klasyków filmowych

Google po raz kolejny dzieli się z nami wyjątkowym spotem. Kreatywność twórców nie zna granic!


Reklama zatytuowana "Let's Go to the Movies" to powrót do klasyków filmowych, które znają wszyscy. W wersji jaką proponuje Google można jednak dostrzec jedną znaczącą zmianę – pojawia się nowy "bohater", którym jest...Google Assistant.

Ta ponad minutowa reklama rozpoczyna się sceną z "2001: Odyseja kosmiczna", gdzie Asystent Google pomaga bohaterowi w prowadzeniu statku. Kolejnie pojawia się kadr z popularnej komedii "Kac Vegas" i tam widzimy Stu (Ed Helms), który dzięki promowanemu narzędziu przypomina sobie wydarzenia minionej nocy. W spocie widoczna jest również współpraca asystenta z postacią z "Lady Bird" i Casey Becker (Drew Barrymore) z "Krzyku".Idealnym podsumowaniem reklamy jest scena z Deadpoolem (Ryan Reynolds). Bohater prosi o sprawdzenie swojego terminarza w Google Home Hub i kiedy słyszy, że ma zaplanowane wystąpienie w reklamie Google, szybko zaznacza, że to nigdy nie nastąpi.

To już kolejny raz gigant z Mountain View zaskakuje. Pamiętamy w końcu świąteczny spot, w które zaangażowano gwiazdę "Kevina samego w domu". Jeśli każde następne narzędzie od Google będzie miało tak interesującą promocję, to z niecierpliwością czekamy na wszystkie premiery.


Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.