Astrofaza mówi o planach dotyczących kanału

Astrofaza mówi o planach dotyczących kanału

Astrofaza to jeden z tych kanałów na polskim YouTube, dzięki któremu możemy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, które przekazywane są za pomocą wysokiej jakości materiałów. W ostatnich dniach jego twórca osiągnął próg 300 tysięcy widzów oraz podzielił się z nami przyszłością projektu.


"Co dalej z Astrofazą?" - tak nazwany został najnowszy film na kanale twórcy. Przewrotny tytuł filmu nie oznacza jednak zamknięcia kanału. Wręcz przeciwnie, twórca ogłosił, że zamierza go jeszcze bardziej rozwijać. Zespół prowadzący cały projekt zamierza robić to tak regularnie i profesjonalnie, jak to tylko możliwe. Na ten moment pomaga im w tym Patronite, dzięki któremu udało się zrealizować wiele interesujących produkcji. Do nich możemy zaliczyć między innymi projekty z wyjazdami do innych miast. Wsparcie finansowe pozwoliło także ekipie na zakupu nowego sprzętu.

Twórca w najnowszym filmie skupił się jednak na tym, co za pomocą Patronite zamierza zrobić. Astrofaza przede wszystkim chce dalej inwestować w ludzi, którzy pomagają mu przy tworzeniu regularnych serii. Na kanale mają pojawić się także ciekawe materiały z Europejskiej Agencji Kosmicznej i wiele więcej. Do tego wszystkiego jednak potrzebne jest dodatkowe finansowanie, które mogą otrzymać jedynie od chętnych widzów. Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem Astrofazy, koniecznie odwiedźcie ich profil na Patronite. Tam znajdziecie wszystkie progi oraz szczegółowe plany twórcy.Plany kanału to jedno, ale Astrofaza już teraz może pochwalić się sporymi osiągnięciami. Jednym z nich jest zdobyty wczoraj próg 300 tysięcy widzów.Kolejny etap na Astrofazie osiągnięty. Jestem zaskoczony, że aż tyle ludzi interesuje się astronomią, astrofizyką i związanymi z tym technologiami.

To i więcej napisał twórca kanału na swoim profilu Społeczności YouTube, dziękując wszystkim zaangażowanym w projekt oraz dodając do tego zdjęcie:


Gratulujemy i życzymy powodzenia przy rozwijaniu kanału!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.