Arquel pobity na jednej z imprez

Arquel pobity na jednej z imprez

Poważne problemy spotkały w nocy z piątku na sobotę jednego z najpopularniejszych polskich streamerów - Arquela. Twórcę uderzył były chłopak jego dziewczyny, Oli. 


Do zdarzenia doszło wczorajszej nocy po godzinie 3:00. Wedle relacji streamera, na jednej z imprez pojawił się były chłopak Oli. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w pewnym momencie postanowił "przywitać" się z Arquelem, wymierzając uderzenie w jego twarz.  O sytuacji twórca poinformował publikując obszerny post na swojej oficjalnej grupie: ArQuelownia.Pod postem pojawiło się zdjęcie przedstawiające rozciętą wargę oraz przebity policzek streamera. Ze względu na brutalność zdjęcia, postanowiliśmy nie publikować go bezpośrednio na naszym portalu. Znajdziecie je natomiast tutaj.

Arquel w opublikowanym poście napisał, że nie odpuści sprawy i zamierza wybrać się na obdukcję, a w dalszej kolejności złoży zawiadomienie na policję. Twórcę czekają tymczasem ciężkie dni związane z poważną raną, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie. Streamer wspomniał także o konieczności odbycia zabiegu laserowego usunięcia blizn. Możemy zatem spodziewać się przerwy w streamach Arquela, co powinno zostać zrozumiane przez społeczność śledzącą jego twórczość w sieci. Krzysztofowi życzymy tymczasem szybkiego powrotu do zdrowia oraz pozytywnego wyjaśnienia sprawy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.