Arlena Witt odwiedziła swoich widzów w więzieniu!

Arlena Witt odwiedziła swoich widzów w więzieniu!

Uspokajamy tych, którzy dostali palpitacji serca na wieść o tym, że polska YouTuberka wylądowała w więzieniu. Nic z tych rzeczy, można nawet powiedzieć, że odbyła tam przyjemne spotkanie ze... swoimi widzami!


YouTube w świadomości Polaków zakorzenił się już bardzo mocno i to może nawet do takiego stopnia, z którego nie zdajemy sobie sprawy. Okazało się bowiem, że Arlena Witt, znana specjalistka od języka angielskiego i autorka książki Grama To nie Drama, została zaproszona do płockiego więzienia.

Zaproszenie wysłał jej tamtejszy nauczyciel języka angielskiego, który puszcza więźniom filmy Arleny Witt. Zobaczcie, jak przebiegło spotkanie:Więźniowie bardzo serdecznie przywitali YouTuberkę, która miała okazję opowiedzieć o swoim kanale i o sobie, a także poznać życie za kratkami. Wdzięczność więźniów za przybycie została wyrażona między innymi poprzez ręcznie rysowany portret przez jednego z więźniów. Arlena natomiast zostawiła i zadedykowała swoją książkę dla amatorów języka angielskiego.

Vlog Arleny pokazuje, że w kompletnie nieznajomym i obcym dla nas świecie także ludzie mają takie same potrzeby jak my i tak samo oglądają YouTube'a. Warto pamiętać o tym, że chociaż więźniowie nie znaleźli się za kratkami bez powodu, to jednak w dalszym ciągu mają swoje potrzeby oraz prawo do rozwoju.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.