"Jesteś w ciąży?". Arlena Witt odpowiada i tłumaczy, dlaczego nie zadawać tego pytania

Arlena Witt opublikowała na swoim kanale materiał na temat ciąży oraz problemu niepłodności. Influencerka podzieliła się ze swoimi widzami licznymi ciekawostkami oraz osobistymi doświadczeniami, a także poinformowała, że sama spodziewa się dziecka.


Oprócz filmów dotyczących stricte języka angielskiego, Arlena Witt od 2016 roku prowadzi także cykl vlogów. Na jego łamach kobieta porusza mniej lub bardziej poważne tematy, a także relacjonuje swoje wyjazdy. W dwudziestym drugim odcinku serii, influencerka zdecydowała się poruszyć "temat tabu, jakim jest niepłodność".

Arlena Witt przyznaje, że przez blisko sześć lat bezskutecznie próbowała zajść w ciążę. Przez ten czas regularnie otrzymywała pytania odnośnie tego tematu i każde tego typu doświadczenie było dla niej niewygodne. We vlogu postanowiła wyjaśnić dlaczego - jej zdaniem - nikomu nie powinno zadawać się pytania: "czy jesteś w ciąży?".

Jak wyjaśnia Arlena - powodów, dlaczego ktoś może nie chcieć rozmawiać o ciąży, jest mnóstwo. Być może kobieta jest bezpłodna i ten temat jest dla niej po prostu trudny, a być może po prostu nie chce zostać matką. Warto zaznajomić się z treścią materiału:YouTuberka przy okazji poinformowała, że od pięciu miesięcy jest w ciąży. Arlena chciała podzielić się tym szczęśliwym faktem osobiście z konkretnego powodu - za niedługo wyjeżdża na konferencję, gdzie obecni będą jej widzowie. Wolała więc, by osoby ją obserwujące dowiedziały się o ciąży bezpośrednio od niej, niż ze zdjęć zrobionych podczas spotkania.

Arlenie oczywiście gratulujemy oraz życzymy wszystkiego dobrego!

 

Co sądzicie o wypowiedzi Arleny Witt? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.