Radek Kotarski przejął kanał Arleny Witt!

Radek Kotarski przejął kanał Arleny Witt!

Jak głosi popularne powiedzenie - Radek Kotarski nie jedno ma oblicze. Widzowie twórcy z pewnością się z nim zgodzą, a zwłaszcza po obejrzeniu specjalnego materiału, jaki został opublikowany na kanale Arleny Witt. 


Użytkownicy śledzący uważnie twórczość Radka doskonale wiedzą, że nie zawsze jest on tak poważny, jak w odcinkach z serii Polimaty. Ci którzy nie zdają sobie z tego sprawy warto, żeby obejrzeli specjalny materiał, jaki wylądował właśnie na profilu jego przyjaciółki, Arleny Witt.

Mowa tutaj o materiale z okazji trzeciej rocznicy powstania kanału i cyklu filmów Po Cudzemu. Tytułowy YouTuber postanowił przejąć kanał Arleny i rozpocząć całkowicie nową serię  - Po Radkowemu. Wszystko zostało oczywiście przeprowadzone w sposób humorystyczny, a właścicielce konta zupełnie nic się nie stało.W ramach świętowania wspomnianego jubileuszu wydawnictwo Altenberg (założone przez Radka Kotarskiego) postanowiło zorganizować specjalną promocję polegającą na tym, że do końca dnia można nabyć książkę Grama to nie drama nie płacąc zupełnie nic za przesyłkę. Dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego jest to świetna okazja.

Samej Arlenie gratulujemy sukcesu na YouTube oraz życzymy osiągania kolejnych!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.