Ariana Grande najpopularniejszą piosenkarką na YouTube

Ariana Grande najpopularniejszą piosenkarką na YouTube

Walka między PewDiePie a T-Series wciąż trwa i wydaje się, że nigdy się nie skończy. Pozostaje więc pocieszać się zmianami liderów na innych płaszczyznach w serwisie.


Tym razem to Ariana Grande święci wielkie triumfy i bije kolejne rekordy. W ostatnich dniach stała się ona najchętniej subskrybowaną piosenkarką na YouTube. 25-letnia artystka wyprzedziła z wynikiem 32.6 milionów subskrypcji koleżanki po fachu - Taylor Swift i Katy Perry, które na swoich kontach mają po 32.2 miliony subskrypcji. Tym samym stała się nową najchętniej subskrybowaną piosenkarką na YouTube.Ariana swoje ostatnie sukcesy zawdzięcza albumowi "Thank U, Next", który został świetnie przyjęty przez publiczność. W samym lutym piosenkarka wypuściła dwa klipy na YouTube, które miały najwięcej odsłon po 24 godzinach w 2019 roku. Chodzi oczywiście o "7 Rings" z wynikiem 23.6 milionów odsłon oraz "Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored" z 21.9 milionami wyświetleń.

Dla porównania najchętniej subskrybowanym piosenkarzem jest Justin Bieber z wynikiem 43.3 milionów subskrypcji.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.