Zmiana w czołówce najchętniej obserwowanych profili na Instagramie!

Zmiana w czołówce najchętniej obserwowanych profili na Instagramie!

Ariana Grande kontynuuje swoją dominację w mediach społecznościowych. Tym razem piosenkarka osiągnęła kolejny kamień milowy, stając się najchętniej śledzoną kobietą na Instagramie. 


Jeszcze niedawno Ariana święciła triumfy na platformie YouTube. Jej kanał prześcignął pod względem subskrypcji wyniki koleżanek z branży – Taylor Swift i Katy Perry. Niewiele wcześniej ustanowiła kolejny rekord publikując najczęściej wyświetlane wideo w 24 godziny w historii YouTube.

25-letnia piosenkarka cały czas zyskuje na popularności. Wokalistka właśnie wyprzedziła Selenę Gomez i obecnie może poszczycić się mianem najpopularniejszego żeńskiego profilu na Instagramie.Grande z wynikiem 146.29 mln obserwujących aktualnie przewyższa Selenę Gomez, która ma na liczniku 146.27 mln followów. Ariana tym samym oficjalnie może być nazwana najpopularniejszą kobietą na Instagramie i drugą osobą pod tym względem w ogólnym rozrachunku. Niekwestionowanym królem Instagrama pozostaje bowiem Cristiano Ronaldo, którego śledzi aż 156 mln ludzi.

Według Billboard Ariana Grande w ciągu ostatnich czterech miesięcy odnotowała przyrost 13 mln obserwujących dzięki swej wzmożonej aktywności. Selena z kolei wstawiała posty sporadycznie, raz na kilka tygodni, co spowodowało stagnację w followach na jej koncie.

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu