Aresztowano Instagramerkę za wyrzucenie krzesła przez balkon

Aresztowano Instagramerkę za wyrzucenie krzesła przez balkon

Z opublikowanego w sieci nagrania Instagramerce, Marcelli Zoi, prawdopodobnie mama nie zabroniła grać w Tibię, chociaż właśnie na to wskazywałoby jej zachowanie. W ruch bowiem poszło krzesło, które jednak wylądowało na ruchliwej ulicy.


Powody, dla których Instagramerka wyrzuciła ciężkie krzesło przez balkon na ruchliwą ulicę z jeżdżącymi samochodami nie są znane. Jednym z wytłumaczeń idiotycznego zachowania mogło być zdobycie rozgłosu i sławy. Ten trop może potwierdzać fakt, że Marcella Zoia nagranie udostępniła na swoim Snapchacie. Konsekwencje pięciu minut sławy jednak są dość poważne, a ponadto zła sława nie jest dziś już aż tak w cenie.

Zobaczcie kontrowersyjne zdarzenie sami. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Jednak krzesełko wyrzucone z balkonu zamieniło się w groźną broń, i ktoś mógł mieć naprawdę kiepski "Good Morning":Po zajściu i bardzo negatywnym odbiorze szaleńczych wyczynów Zoia oddała się w ręce policji. Sąd w Toronto oskarżył ją o powszechną uciążliwość, zagrożenie ludzkiego życia oraz zniszczenie mienia na kwotę poniżej 5 tysięcy dolarów. Z aresztu wyszła za opłaceniem kaucji. Na jednym z filmów nie wygląda, jakby szczególnie żałowała swoich czynów, chociaż w sądzie twierdziła inaczej:O głupocie warto mówić i ją tępić, ale nie warto jej promować, dlatego nawet nie podajemy linku do Instagrama "influencerki" i tym samym nie ułatwiamy do niego dostępu. Nie wspomnimy też, żebyście nie robili tego wyczynu w domu, ponieważ nie chcemy obrażać Waszej inteligencji.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.