APYnews wspiera początkujących twórców!

APYnews wspiera początkujących twórców!

Ze zdobywaniem popularności w internecie jest tak, że kiedyś było ją łatwiej zyskać, bo była mniejsza konkurencja, ale trudniej było wpaść na jakiś błyskotliwy pomysł. Dzisiaj jeden dobry pomysł rodzi kolejny i coraz częściej pojawia się w głowie myśl w stylu "Czemu na to nie wpadłem?!"... tylko że wtedy zazwyczaj jest już za późno. Cały czas jednak można się przebić, a my możemy w tym pomóc. 


O co konkretnie chodzi? Wciąż jeszcze dość świeża i stale zyskująca na popularności aplikacja Musical.ly chce wesprzeć potencjalnych nowych twórców specjalizujących się w tematyce od komedii, przez podróże, fotografię, modę, czy lifestyle’owe vlogi, aż po motoryzację.

Portal chce wziąć pod skrzydła nowych, ambitnych muserów i pomóc im w rozwoju, zapewniając między innymi profesjonalną analizę publikowanych treści. Współpraca może szybko zaowocować wsparciem finansowym, co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę.

Jeśli prowadzicie swoje profile w mediach społecznościowych, ale jeszcze nie macie konta na Musical.ly, to wyślijcie odnośniki do swoich social mediów, takich jak Instagram czy Snapchat, na adres [email protected] w tytule wpisując Musical.ly.

Skontaktujemy się z Wami, aby omówić szczegóły współpracy.Twórcy aplikacji Musical.ly chcą wspomóc internautów w założeniu i rozwijaniu nowych profili. Jeśli prowadzicie swoje kanały social media i chcielibyście zacząć rozwijać się jako muserzy, to teraz jest najlepszy moment, żeby to zrobić.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.