Apple zaprezentował iPhone 14!

Apple zaprezentował iPhone 14!

Dziś odbyła się najważniejsza w tym roku konferencja Apple. Podczas jej trwania zaprezentowano nowe AirPods Pro, Apple Watcha i iPhone 14. Jak wyglądają i co nowego wprowadzają?


Konferencje rozpoczęto od nowego Apple Watch Series 8 z jaśniejszym ekranem, nowymi tarczami czy funkcją śledzenia cyklu menstruacyjnego. Oprócz tego, nowy Apple Watch 8 zmierzy temperaturę ciała z dokładnością do 0,1 stopnia Celsjusza. Ceny produktu rozpoczynają się od 399 dolarów po 499 dolarów za wersję z LTE. Największą nowością okazał się Apple Watch Ultra, który zapewnia 60 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii, posiada tytanową obudowę i większą kopertę. Ceny tych zegarków zaczną się od 799 dolarów.Dalej zaprezentowano nowe AirPods Pro. Słuchawki zapewnią 6 godzin pracy na jednym ładowaniu akumulatora, a z ładującym się etui łącznie 30 godzin pracy. Nowe bezprzewodowe słuchawki Apple będą posiadały funkcję obsługi dotykiem i będzie je można ładować za pomocą ładowarki do Apple Watcha.Ostatecznie konferencja przeszła do najważniejszego produktu - nowych iPhone 14. Na początku pokazano iPhone 14 (6,1 cala) oraz iPhone 14 Plus (6,7 cala), który wyglądem nie różni się od poprzednika. Mamy tego samego notcha i ponownie układ A15 Bionic. Za iPhone 14 zapłacimy 799 dolarów, a za iPhone 14 Plus od 899 dolarów.Finalnie przyszedł czas na iPhone'a 14 Pro. Najważniejszą zmianą jest nowy notch, a właściwie "dynamiczna wyspa", czyli pływający notch, z którego wyskakują różne powiadomienia. Nowy iPhone 14 Pro ponownie zaskakuje ulepszeniem świetnego już aparatu, z nowym teleobiektywem czy przeprojektowaną adaptacyjną lampą błyskową. z iPhone 14 Pro zapłacimy tyle ile w ubiegłym roku - od 999 dolarów, za iPhone 14 Pro Max - od 1099 dolarów.


Zamierzacie kupić nowego iPhone'a?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.