Apple sprzedaje ściereczkę do czyszczenia. Cena zaskakuje

Apple sprzedaje ściereczkę do czyszczenia. Cena zaskakuje

Wczorajsza konferencja Apple upłynęła pod znakiem nowych MacBooków, które przyniosły wiele ciekawych zmian. Pomimo tego, spora część internautów mówi teraz tylko o jednym. Show skradła bowiem ściereczka do czyszczenia, która wielu zaskakuje swoją ceną.


Wydawać by się mogło, że ściereczka z logo Apple mogłaby być ciekawym dodatkiem do każdego sprzętu. Zresztą, producent wcześniej dołączał ją do zestawu z Pro Display XDR. Teraz gigant zdecydował się jednak, że będzie ona także dostępna w ofercie osobno. Wykonana z miękkiego materiału niepowodującego zarysowań ściereczka Apple została wyceniona tym samym na... 99 złotych.

Źródło: Apple


Nie macie co zrobić ze swoimi oszczędnościami? Nie śpieszcie się z zakupem ściereczki. Jeśli jesteście nią z jakiegoś powodu zainteresowani, czas realizacji zamówienia wynosi na ten moment ponad miesiąc. Co więcej, producent wskazuje, że powinniście upewnić się, czy ściereczka - uwaga - jest zgodna z waszym urządzeniem. Nie pytajcie co stanie się, jeśli użyjecie jej na smartfonie z Androidem. Oto lista zgodności:


Co uważacie o nowości w ofercie Apple?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.