Snapchat z aplikacją na komputery!

Snapchat z aplikacją na komputery!

Od czasu aktualizacji Snapchata, przez którą jego wygląd został całkowicie odmieniony, zainteresowanie aplikacją gwałtownie spadło. Twórcy cały czas starają się przyciągnąć zainteresowanie użytkowników, jednak wszystkie ich wcześniejsze pomysły nie były udane. Teraz postanowili oni zawalczyć o nowych i utraconych internautów przez stworzenie aplikacji na komputery z systemami Windows 10 oraz macOS. 


Twórcy Snapchata właśnie wydali kolejną aplikację, tym razem dedykowaną komputerom. Snap Camera to program, dzięki któremu możemy nakładać na obraz z kamerki filtry, które znane są już z aplikacji mobilnej. Ta nowość pozwoli nam na urozmaicenie naszego wyglądu między innymi podczas rozmów odbywających się za pomocą Skype, transmisji na żywo na przykład na platformie Twitch czy po prostu do zrobienia sobie zdjęcia. Twórcy zaprezentowali nową aplikację w krótkim filmiku.


Czy nowy pomysł twórców Snapchata będzie strzałem w dziesiątkę? Można obawiać się, że trudno będzie im zachęcić do używania Snap Camery zwykłych internautów, ponieważ filtry nie mają wielu zastosowań w codziennym użytkowaniu.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.