Aplikacja Quiz House twórców Matura To Bzdura z milionem pobrań!

Aplikacja Quiz House twórców Matura To Bzdura z milionem pobrań!

Pod odcinkami Matura To Bzdura często pojawiają się kpiące komentarze ludzi, którzy zapewniają, że oni znaliby odpowiedzi na wszystkie pytania. Okazało się, że Polacy nie są mocni tylko w "gębie".


Od kiedy pojawiła się możliwość sprawdzenia swojej wiedzy dzięki aplikacji Quiz House, stworzonej przez twórców programu MTB, to pobrało ją ponad milion osób! Jak przewrotnie mówi twórca programu i aplikacji Adam Drzewicki - pierwszy milion trzeba pobrać. Aplikacja potrzebowała niespełna roku, bo tylko 11 miesięcy, żeby osiągnąć tak fantastyczny wynik. Do osiągnięcia drugiego miliona pobrań przez twórców można przyczynić się ściągając aplikację, którą znajdziecie tutaj.Poniższa infografika natomiast prezentuje garść informacji i liczb, jakimi Quiz House może się pochwalić:Warto zaznaczyć jeszcze to, czym chwalą się twórcy, czyli swoją społecznością. Spośród 110 tysięcy pytań w bazie aż 70 tysięcy zostało dodanych przez użytkowników! Jest to wspaniały wynik, świadczący o zaangażowanej społeczności, która w dużym stopniu tworzy aplikację i ma wpływ na jej wygląd.

Także i my zachęcamy do tworzenia własnych pytań, szczególnie że istnieje masa zróżnicowanych kategorii, pośród której jest również i ta związana z YouTubem. Świadomość, że Cyber Marian, który jest ambasadorem Quiz House i miłośnikiem kategorii YouTuberzy, może główkować nad waszym pytaniem jest całkiem przyjemna, prawda? Gratulujemy twórcom sukcesu i życzymy kolejnego miliona pobrań... oraz długo wyczekiwanej wersji na iOS!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.