Nie żyje najpopularniejszy

Nie żyje najpopularniejszy "Dziadek" na YouTube

Zmarł najpopularniejszy i najstarszy "dziadek" na YouTube. Angry Grandpa w wieku 67 lat odszedł z tego świata, o czym  poinformował jego syn.


Charles Green, czyli Angry Grandpa prowadził swój kanał na YouTube od 2010 roku. Zasłynął filmem, w którym niszczy PlayStation 4. Widzowie pokochali go za jego temperament i niezwykłe podejście do życia. Obserwowało go prawie 3.5 miliona stałych użytkowników. Jak informuje syn Charlesa - Michael jego tata odszedł w wieku 67 lat i przegrał walkę z chorobą. Poniżej znajduje się emocjonalny film, w którym Michael żegna ojca:U "Dziadka" zdiagnozowano raka, którego jednak zdołał pokonać i wszystko wydawało, że wzsystko jest już na prostej. Jednak "Dziadek" zapadł na marskość wątroby i niestety był to już ostatni etap jego ziemskiej egzystencji.

Śmierć Angry Grandpy to wielka strata dla YouTube'a, bo była to jedna z najbardziej niezwykłych osób, która tworzyła na tym serwisie. Tak przebojowego starszego człowieka w dzisiejszych czasach można szukać ze świecą. Mogliśmy uczyć się od niego chęci do życia i woli walki.
Takich tekstów życzymy sobie oczywiście jak najmniej (nawiązując do boxa poniżej).

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.