Wideo dnia: Podziel się tym, co masz cennego - nowa świąteczna reklama Allegro

Wideo dnia: Podziel się tym, co masz cennego - nowa świąteczna reklama Allegro

Allegro słynie z emocjonalnych reklam, które regularnie publikuje na swoim kanale na YouTube. Rok temu w analogicznym okresie największa platforma transakcyjna w Polsce wypuściła spot promocyjny "English for the beginners", który obiegł cały świat. Czy najnowszy spot również okaże się reklamowym sukcesem?


– Najtrudniejsze wcale nie było uzyskanie efektu większego niż w przypadku ubiegłorocznego filmu „Angielski dla początkujących". Skoro już raz pokazaliśmy reklamę oglądaną przez cały świat, to drugi raz tego nie musimy robić -  mówi Adam Szałamacha, Brand Manager Allegro.  Materiał pt. "Talizman" przedstawia historię, która wplata bardzo ważny element społeczny, którego na co dzień nie dostrzegamy - dodaje Adam Szałamacha.

W tym roku Allegro postanowiło podjąć współpracę ze Szlachetną Paczką. Dzięki temu od początku grudnia, aż do wigilii będzie można licytować na charytatywnych aukcjach przygotowane talizmany. Wpływy ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz Szlachetnej Paczki.

Video zostało opublikowane w niedzielę 19 listopada. Nie trzeba było długo czekać by materiał znalazł się w karcie "Na Czasie". Już w chwili obecnej jest na drugiej pozycji. Wyżej jest tylko nowy utwór Luis'a Fonsiego, twórcy przeboju Despacito.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.