Allegro wprowadza ofertę abonamentową na wzór Amazon Prime

Allegro wprowadza ofertę abonamentową na wzór Amazon Prime

Twórcy portalu aukcyjnego Allegro postanowili nie zostawać w tyle i podobnie jak Amazon uruchomić ofertę abonamentową. Ta obejmować będzie darmową dostawę do ponad piętnastu tysięcy punktów odbioru w całej Polsce.


O godzinie 12:00 uruchomiony został program Allegro Smart!, który polega na płaceniu rocznego abonamentu w zamian za darmową dostawę paczek do paczkomatów, kiosków Ruchu, sklepów Żabka i Freshmarket, placówek Poczty Polskiej, jak i stacji Orlen. Usługa kosztuje 49 złotych na rok lub 39 złotych na 6 miesięcy i ma pewne ograniczenia.

Allegro Smart! to idealna oferta dla osób zamawiających liczne przesyłki z tego portalu


Za prawie pięćdziesiąt złotych rocznie użytkownik będzie mógł skorzystać z darmowej dostawy dla 365 przesyłek, z których cena każdej musi przekraczać 40 zł. Aby koszt usługi się zwrócił należy więc zamówić "jedynie" około siedmiu paczek przez cały rok. Standardowe ceny dostawy do konkretnych punktów wahają się bowiem  od 8,99 do 15,89 złotych.

Oferta jest już aktywna i można śmiało z niej korzystać.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.