Allegro kładzie duży nacisk na sprzedaż gier i sprzętu komputerowego. Ciekawe okazje w trakcie PGA!

Allegro kładzie duży nacisk na sprzedaż gier i sprzętu komputerowego. Ciekawe okazje w trakcie PGA!

Przy okazji targów Poznań Game Arena Allegro przygotowało specjalną stronę, na której macie okazje znaleźć naprawdę fajny sprzęt i gry w okazyjnych cenach.  Produkty od wielu producentów na pewno nie ułatwią Wam decyzji przy potencjalnym wyborze.


Serwis mocno angażuje się w sprzedaż produktów powiązanych z gamingiem. Co roku za pośrednictwem Allegro sprzedawane jest około 2,5 miliona gier. Najwięcej sprzedawanych produkcji jest przeznaczone na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz Xboxa. W 2017 roku najchętniej kupowanymi grami przez użytkowników były FIFA 18, Resident Evil 7 i Mass Effect: Antromeda. Na portalu handlowym w tym roku odbyły się 22 premiery gier, a przed nami jeszcze 11, między innymi takie produkcje jak: Assassin’s Creed: Origins, Need for Speed Payback, najnowsza odsłona Call of Duty oraz Destiny 2.

W tym roku podczas PGA na stoisku Allegro odwiedzający będą mogli spotkać m.in. Izaka, Nervariena, Jankosa czy wielu twórców z ekipy JaRock.pl. Na strefie dla przybywających będzie stało 30 stanowisk do gry.

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.