Niecodzienny wynik w meczu CS:GO Akademii Pompa Teamu!

Niecodzienny wynik w meczu CS:GO Akademii Pompa Teamu!

Organizacja Pompa Team prężnie się rozwija, czego dowodem może być chociażby wczorajsze wydarzenie - doszło bowiem do niecodziennego wyniku na jednej z map w grze Counter-Strike: Global Offensive w ramach sprawdzianu kwalifikacyjnego do akademii tejże drużyny.


Wczoraj byliśmy świadkami ciekawego zdarzenia jeśli chodzi o świat CS:GO. Podczas 1/8 finału tryout'ów do Akademii Pompa Team przeciwko sobie stanęły dwie drużyny - Czysty Fart oraz Podziemie Watykanu. Ten fakt nie jest zbyt zadziwiający, ale jeśli dodamy to tego, że walka na jednej z map trwała aż cztery godziny i zakończyła się wynikiem 43:40, to zaczyna się robić naprawdę interesująco.Powyżej znajdziecie oficjalny post, w którym organizatorzy przedsięwzięcia informują o tytułowym wydarzeniu, a także wyrażają podziw dla wszystkich zawodników biorących udział we wczorajszym meczu.

Tego typu pojedynek doskonale pokazuje z jak wielką determinacją i wiarą w swoje możliwości podchodzą do e-sportu wchodzący z tę dyscyplinę młodzi ludzie. To, że wybierają oni Pompa Team świadczy również dobrze o organizacji i o jej rosnącym prestiżu.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i organizatorom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.