Co dalej z kanałem Ajgora Ignacego? Twórca tłumaczy

Co dalej z kanałem Ajgora Ignacego? Twórca tłumaczy

Ajgor Ignacy powraca na YouTube. Tak podsumować można najnowszy materiał twórcy, gdzie podaje powody swojej kilkumiesięcznej przerwy. Widzowie influencera mogą liczyć na powrót filmów w "starym, dobrym stylu". 


Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy na kanale Ajgora Ignacego mieliśmy do czynienia z istną posuchą. Klipy publikowane były bardzo rzadko i nieregularnie. Na szczęście twórca przerwał ciszę i podał przyczyny swojego tymczasowego "odejścia".

Okazuje się, że głównym problemem Ajgora były... pieniądze - a raczej ich brak. YouTuber w najnowszym filmie nie owija w bawełnę i stwierdza wprost, że znalazł się w ogromnym dołku finansowym i przez czas nieobecności w internecie rozmyślał, jak ponownie wrócić na właściwe tory.Na szczęście udało mu się to i już niedługo spodziewać się możemy zupełnie nowych materiałów od "małego szarego człowieka". Twórca zapowiedział, że planuje powrócić do korzeni i nagrywać filmy w starym stylu.

To jednak nie wszystko. Ajgor szykuje dosyć spory projekt, który polegać będzie na podróżach po Polsce i opowiadaniu mrocznych historii (np. problem uzależnienia itd.). W przedsięwzięcie zaangażowani zostaną także widzowie twórcy. Na szczegóły pomysłu przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Ajgor Ignacy stwierdził także, że filmy będą nadal publikowane nieregularnie, bo twórca nie chce zmuszać się do nagrywania na siłę. Możemy jednak liczyć jednak na zwiększoną częstotliwość wrzucania materiałów.

 

Co sądzicie o powrocie Ajgora Ignacego? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.