Ajgor Ignacy po półtora roku z ostatnim odcinkiem popularnej serii

Ajgor Ignacy po półtora roku z ostatnim odcinkiem popularnej serii

Ajgor Ignacy od pewnego czasu zajmuje się reżyserowaniem i nagrywaniem filmów krótkometrażowych. Rozwój tej pasji przyczynił się jednak do zaniedbania pewnej serii na jego kanale - dziś twórca postanowił przedstawić plany dotyczące jej przyszłości.


Chodzi oczywiście o materiały z cyklu Mały szary człowiek, które stanowiły swoiste Q&A tworzone w humorystyczny i dosyć oryginalny sposób. Ponad półtora roku temu swoją premierę miał osiemnasty odcinek tejże serii. Dziś możemy obserwować debiut dziewiętnastego - jego nazwa jednak nie napawa zbytnim optymizmem.

Został on okrzyknięty "ostatnim" i w zasadzie Ajgor nie stwierdza ostatecznie, że nigdy więcej Mały szary człowiek się na kanale nie pojawi. Twórca przyznaje się do tego, iż ma teraz nieco bardziej ambitne plany, aniżeli stanie przed kamerą i wygłupianie się. Wspomnianymi przedsięwzięciami są oczywiście filmy krótkometrażowe, gdzie YouTuber porusza najczęściej stosunkowo trudne tematy.Patrząc na jakość najnowszych produkcji Ajgora można dojść do wniosku, że w pełni odnajduje się on w nowym środowisku reżyserskim. Każdy z jego kolejnych projektów jest lepszy od poprzedniego i trzymamy kciuki, iż ta tendencja utrzyma się przez jak najdłuższy czas.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.