Ajgor Ignacy mówi o edukacji i przyszłości

Ajgor Ignacy mówi o edukacji i przyszłości

W dzisiejszych czasach wiele osób w sytuacji, której nie zaliczą klasy, bądź nie zdadzą ważnego egzaminu załamuje się i uważają, że w przyszłości sobie nie poradzą. Prawda jest na szczęście kompletnie inna niż nam się to wydaje. Ajgor w swoim najnowszym filmiku porusza kwestie, które dotyczą nas wszystkich. Mianowicie większość z nas wpajane ma od urodzenia, że bez studiów, na które droga nie jest łatwa (mówimy tu oczywiście o najbardziej obleganych kierunkach) nic nie osiągniemy.


W odróżnieniu od czasów, gdy nasi rodzice byli młodzi dzisiaj wyższe wykształcenie posiada znacznie większa ilość osób. Po studiach absolwenci szukają pracy lecz niestety wielu z nich jej nie znajduje. Świat się zmienił, technologia się rozwinęła. Dzisiaj mając dostęp do internetu możemy posiąść wiedzę w wielu dziedzinach nie wychodząc z domu. Pamiętajcie, że obecnie najważniejsze są umiejętności, bez nich ciężko nam będzie znaleźć prace marzeń. Jeśli naprawdę o czymś marzycie poświęćcie się temu. Nawet codzienne krótkie ale regularne próby osiągnięcia tego co siedzi nam w głowie znacznie podnoszą nasze szanse na sukces. Jednak pamiętajcie, nie można kompletnie porzucić edukacji, gdyż to dzięki niej nasz mózg jest codziennie ćwiczony oraz karmiony informacji, które każdy z nas powinien wiedzieć i głupio by było gdyby ktoś z nas w przyszłości nie wiedział gdzie leży jakieś państwo itd. Wiedza na poziomie elementarnym jest bardzo ważna. Ajgor w materiale opowiada o swoim życiu, a konkretnie o tym jak dzięki samozaparciu i zdrowemu podejściu do sprawy osiągnął sukces:
Na temat edukacji swoimi czasy wypowiadał się również Człowiek Warga na kanale Matura to Bzdura. Także polecamy obejrzeć ten materiał:
Co wy myślcie na temat studiów? Jakie macie swoje plany na przyszłość? Co obecnie robicie aby zrealizować swoje marzenia?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu