Projekt

Projekt "Ajgor Ignacy" dobiegł końca

Każdy kto oglądał polskich YouTuberów w momencie, gdy ta profesja dopiero tak naprawdę nabierała znaczenia, z pewnością zna twórcę o pseudonimie Ajgor Ignacy. Jak się okazuje, Igor po siedmiu latach postanowił zakończyć dotychczasową działalność w tej formie. 


Ajgor pożegnał widzów ponad siedemnastominutowym podsumowaniem, w którym można zobaczyć fragmenty starych filmów twórcy. Jak sam twierdzi, projekt "Ajgor Ignacy" dobiegł końca, ale dzięki niemu odkrył pasję, którą chce kontynuować - reżyserowanie filmów. YouTuber obiecuje informować o przyszłych działaniach, których efektów oczywiście nie możemy się doczekać.Ajgor Ignacy rozpoczął publikowanie w serwisie YouTube jako nastolatek. Aktualnie jest mężczyzną, który znalazł własną drogę i postanowił nią podążać, a co za tym idzie zamknąć poprzedni projekt jako swoiste podkreślenie zakończenia pewnego etapu w życiu.

O końcu swojej dotychczasowej przygody Igor poinformował także na swoich mediach społecznościowych:
Youtube’owy projekt „Ajgor Ignacy” właśnie dobiegł końca. 7 lat przygód, które nie zmieszczą się w żaden instagramowy opis. Szukam słów, by jakoś podziękować ludziom, którzy przy tym byli. Chce jakoś zwięźle to wszystko podsumować, ale dochodzę do wniosku, że nie da się. To wszystko ma zbyt wiele historii, detali, ludzi i wspomnień, by spłycić to do poziomu opisu pod zdjęciem. Niechaj ten ostatni materiał ukaże choć skrawek tej absurdalnej drogi, która zbliżyła mnie do wymarzonej profesji, jaką jest reżyseria filmowa. Dzięki!

Trzymamy kciuki i dołączamy się do wielu gratulacji, które można dostrzec w komentarzach zarówno do podsumowującego filmu jak i do facebookowego wpisu YouTubera.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.