Ajgor Ignacy chce zmienić polski YouTube i otwiera

Ajgor Ignacy chce zmienić polski YouTube i otwiera "kino"!

Większość filmów na YouTube, a szczególnie tych podbijających kartę "Na czasie" to często tanie, mało wnoszące i bazujące na kontrowersji materiały. Naprzeciw temu stanął Ajgor Ignacy, który wyszedł z ciekawą inicjatywą stworzenia swojego "cyber-kina". 


Idea w swoich założeniach ma prosty, a jednocześnie wyrazisty przekaz – jakość, nie ilość. W ostatnim czasie Igor wyreżyserował kilka naprawdę wartościowych obrazów, w tym ten pt. "Zachłanność". Mimo świetnej realizacji i zaangażowania, film nie odbił się szerszym echem, oczywiście w porównaniu do topki karty Na czasie. Autor przyznał niechętnie, choć szczerze, że obecnie na platformie główną rolę grają liczby.

Przychody z reklam umieszczanych przy filmach nie są wystarczające na pokrycie kosztów produkcji. Konieczne było podejmowanie się współprac z markami, a to nakładało pewne odgórne ograniczenia. Aby tego uniknąć, Ajgor poprosił o pomoc swoją widownię.Film raz w miesiącu, ale z prawdziwym rozmachem, wybitną obsadą złożoną z czołówki polskiego aktorstwa i dopracowanym scenariuszem. Każdy, kto chce się zaangażować w projekt i zmieniać sposób patrzenia na to, jak można robić produkcje filmowe w internecie, może dołożyć swoją cegiełkę na Patronite. W zamian każdy patron otrzyma kolekcjonerski bilet na poszczególny film, a także inne bonusy.

Iście kinowe doznania na polskim YouTube dostarcza od dłuższego czasu Grupa Filmowa Darwin. Inicjatywa Ajgora Ignacego może być kolejnym krokiem wprowadzającym nową jakość i powiew świeżości na scenie. Nie możemy się doczekać pierwszego seansu!

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu