Ajgor Ignacy odrabia zaległą pracę domową i opowiada o założycielu Playboya!

Ajgor Ignacy odrabia zaległą pracę domową i opowiada o założycielu Playboya!

Ajgor Ignacy najwidoczniej dojrzał do tego, żeby odrabiać prace domowe, chociaż już od długiego czasu nie chodzi do szkoły. Jednak lepiej późno niż wcale, a zwłaszcza w takim stylu!


Ajgor kiedyś dostał jedynkę z polskiego od Pani Edytki z pracy na temat hedonizmu, dlatego zadośćuczynił jej swoim najnowszym filmem, w którym przybliża postać jednego z największych hedonistów w historii - Hugh Hefnera. Poniżej znajdziecie masę ciekawostek o Hefnerze, a także poznacie bliżej jego osobowość.Trzeba przyznać, że jego najnowsza produkcja robi duże wrażenie. Świetna scenografia, montaż i przygotowanie do odcinka zasługują na uznanie. Format, którym posługuje się Ajgor można porównać do tego znanego z kanału Dla Pieniędzy, jednak nie jest to nic złego, bo Ajgor wykorzystuje go na swój własny sposób.

Mamy nadzieję, że Ajgor w swoim dzienniku miał jeszcze jakieś "banie", które przełożą się na realizację kolejnych filmów na równie wysokim poziomie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.