Ajgor Ignacy zakłada kolektyw producencki z innymi twórcami

Ajgor Ignacy zakłada kolektyw producencki z innymi twórcami

Ostatnio u Ajgora Ignacego wiele się dzieje. Najpierw otworzył kino na YouTube za pomocą Patronite'a, a teraz stworzy kolektyw producencki z  popularnymi YouTuberami.


O swoich planach na przyszłość Ajgor opowiedział w  wywiadzie dla serwisu PRoto. Wspomniał w nim, że wraz ze Szparagami , Człowiekiem Wargą, MishOn , Wiktorem Mrozikiem i Martinem Stankiewiczem zakłada kolektyw producencki HappyEnt. W założeniach jego członkowie mają oferować doradztwo komunikacyjne na pierwszych etapach kampanii oraz omijać wszelkich pośredników.
Oto, co o pomyśle powiedział sam Ajgor:
Właśnie dlatego tworzymy nowy podmiot na rynku – wraz z kilkoma popularnymi twórcami zakładamy kolektyw producencki HappyEnt, w ramach którego proponujemy nasze doradztwo komunikacyjne już na pierwszych etapach kampanii. Chcemy też omijać pośredników w postaci agencji influencermarketingowych i kontaktować się bezpośrednio z markami. W kolektywie oprócz mnie i zespołu menedżerskiego będą też Szparagi (Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec), Człowiek Warga (Maciek Dąbrowski), MishOn (Aleksandra Dąbrowska), Mrozik Oficjalnie (Wiktor Mrozik) oraz Martin Stankiewicz. Nie chcemy być kolejnym domem produkcyjnym czy kolejną siecią partnerską. Chcemy po prostu się bezpośrednio kontaktować z markami i razem z nimi tworzyć kampanie dobrej jakości.

To nie pierwszy przypadek, kiedy YouTuberzy tworzą kolektyw. Pierwszy w tym względzie był Krzysztof Gonciarz, który wraz z G.F. Darwin, Mietczyńskim czy Karolem Paciorkiem stworzył kolektyw Tofu Media Twórcy.

Źródło: PRoto.pl

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.