"My, dzieci z domu dziecka" - nowa produkcja Ajgora Ignacego

Na kanale Ajgora Ignacego pojawił się materiał opowiadający historie młodych osób z dwóch domów dziecka. Film zadebiutował zaledwie dwa dni po ogłoszeniu twórcy powrotu na platformę YouTube. 


Kilka dni temu informowaliśmy Was o ważnej zapowiedzi Ajgora Ignacego. Twórca ogłosił bowiem, że poradził sobie z wszelkimi problemami finansowymi i wraca na serwis YouTube. Nikt chyba nie spodziewał się, że nowy projekt influencera zagości w sieci tak szybko.

"My, dzieci z domu dziecka" to niezwykle osobisty materiał. Ajgor Ignacy wybrał się do dwóch tytułowych placówek (tylko te zgodziły się na nagrywanie) i postanowił przeprowadzić rozmowy z kilkunastoma osobami się tam znajdującymi.Twórca pytał wszystkich o ich marzenia, plany na przyszłość i ogólny stan emocjonalny, w którym akurat się znajdują. Młodzież otworzyła się przez Ajgorem, co pozwoliło stworzyć naprawdę wyjątkowy materiał opowiadający smutne, ale dające nadzieję historie.

Co więcej, powstała nawet specjalna zbiórka pozwalająca finansowo wesprzeć przyszłość podopiecznych z domów dziecka. Link do niej znajdziecie TUTAJ.

 

Co sądzicie o nowym projekcie Ajgora Ignacego? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.