AGO lepsze w derbach Polski w starciu z Virtus.pro!

AGO lepsze w derbach Polski w starciu z Virtus.pro!

Dziś w godzinach wieczornych odbyło się wyczekiwane starcie dwóch polskich drużyn w ramach ESEA Premier Season 26. Virtus.pro zmierzyło się w nim z AGO Gaming, które sprawiło małą niespodziankę!


Spotkanie BO1 na mapie "Inferno" rozpoczęło się od pistoletówki, która wleciała na konto Virtusów. Chwilę później, było już 1:1, a AGO popisało się świetną grą taktyczną, wygrywając kolejne rundy. Drużyna z TaZem na czele przerzuciła się na grę na dwie snajperki, co pozwoliło odrobić im parę rund do przeciwnika. Dzięki temu, pierwsza połowa zakończyła się ich przewagą. Mimo dobrego początku drugiej połowy ze strony Virtus.pro, AGO Gaming nie dało za wygraną i zaczęło zdobywać rundę za rundą, doprowadzając do wyniku 11:11. Kolejna runda należała do VP, ale dalej było już tylko gorzej. AGO pewnie wykorzystało przewagę finansową i doprowadziło do wyniku 16:12 wygrywając spotkanie z półfinalistą krakowskiego Majora!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.