AGO i Kinguin zagrają na IEM w Katowicach!

AGO i Kinguin zagrają na IEM w Katowicach!

Do tegorocznego IEM'a w Katowicach zostało zaledwie kilkanaście dni. Do niedawna wydawało się, że w spodku zobaczymy tylko jedną polską drużynę - Virtus.pro. Okazuje się jednak, że poza Virtusami będziemy mogli zobaczyć również Team Kinguin oraz AGO Esports. Pomimo tego, że żadna z tych drużyn nie dostała się na oficjalny turniej, dostały one szanse, aby zagrać przeciw sobie.


AGO oraz Kinguin zagrają  mecz pokazowy w Counter-Strike: Global Offensive w piątek 3 marca o godzinie 11. Będzie on rozgrywany w ramach Superpucharu ESL Mistrzostw Polski. Spotkanie zostanie rozegrane na głównej scenie w katowickim spodku, co tylko podnosi prestiż wydarzenia. Ciekawym faktem jest również to, że spotkanie będzie rozegrane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do której trafi 20 000 złotych.AGO zagra w podstawowym składzie, natomiast w Kinguin będziemy świadkami drobnych roszad. Zamiast Ricardo "fox" Pacheco i Christophera "mutiris" Fernandesa, czyli dwóch Portugalczyków będących najnowszym nabytkiem TK, zagrają Paweł "innocent" Mocek oraz Grzegorz "Szpero" Dziamałek.

Tak prezentują się pełne składy obu drużyn:
AGO Esports
Damian “Furlan” Kisłowski
Dominik “GruBy” Świderski
Mateusz “TOAO” Zawistowski
Michał “snatchie” Rudzki
Tomasz “phr” Wójcik

Team Kinguin
Grzegorz “Szpero” Dziamałek
Kacper “Kap3r” Słoma
Karol “rallen” Rodowicz
Mikołaj “mouz” Karolewski
Paweł “innocent” Mocek

Jak sami widzicie szykuje się nie lada spotkanie. Będzie można oglądać je oczywiście na miejscu, jak i na kanale esl_csgo_pl.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.